JAVA fejlesztő (advanced)

Job title: JAVA developer
Job Type: Teljes munkaidő Szabadúszó
Job Location: Budapest
Level: Experienced Senior

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több mint két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban. Célunk, hogy 25 éven belül – friss, fejlődő technológiák szakértőjeként – a legnagyobb, független, magyar szoftverfejlesztő céggé váljunk.

Bank és biztosítás szektorban lévő partnerünkhöz keresünk advance JAVA fejlesztőt.

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbi leírásban magadra ismersz!

Főbb feladatok:

  • Összetett, igényes és minőségileg kiváló szoftverrendszerek, webalkalmazások fejlesztése, folyamatos támogatása, bővítése, egyedi ügyféligényekhez igazítása
  • Aktív részvétel a követelményelemzésben
  • Aktív részvétel a koncepciók kidolgozásában, tervezésében és dokumentálásában
  • Tesztelés és segítségnyújtás működő szoftver implementációhoz
  • Az alkalmazás minőségének biztosítása, különös tekintettel az automatizált tesztlefedettségre, a biztonságra és a robusztusságra

Elvárásaink:

  • Műszaki vagy informatikai diploma
  • Java szoftverfejlesztésben szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Integrált fejlesztői környezetekkel (pl. Eclipse, IntelliJIDEA) szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázisok (IBM-DB2, PostgreSQL) jó ismerete
  • Jelenlegi ismeretek többrétegű Java alkalmazások fejlesztésében (Java, JEE,JPA, EJB, JMS, CDI, IOC, Java Frameworks)
  • CI rendszerek (Jenkins, Hudson, SonarQube,…), build eszközök (Maven, Ant) és verzióvezérlő rendszerek (cvs, svn, git,) jó ismerete
  • XML ismeretek (XML XSL, XPath, XQuery)
  • MS Windows, Linux, Unix operációs rendszerek ismerete és biztonságos kezelése
  • Web- és alkalmazásszerverek területén szerzett tapasztalat (Apache Tomcat, JBoss AS,)
  • Teszteszközök ismerete (JUnit, SOAP UI szolgáltatások)
  • Folyékony kommunikációs készség német és angol nyelven

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a fenti pozíció, ne habozz és küldd el CV-det a következő címre: job@itware.hu

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Ajánlatkérés

Vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon, vagy töltse ki az alábbi űrlapot, és megkeressük megadott elérhetőségein. Minden kérdésre igyekszünk 1-3 munkanapon belül válaszolni.