Senior backend developer

Job Category: Technology
Job Type: Full Time
Job Location: Budapest
Level: Senior

Feladatok:

  • Üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
  • Funkcionális specifikáció alapján a fejlesztések elvégzése
  • Funkcionális és rendszer specifikus fejlesztői tesztesetek készítése, fejlesztői tesztelés
  • Fejlesztések leszállítása és a felhasználói tesztek támogatása
  • A fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, dokumentációk minőségi ellenőrzése
  • Tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
  • Code review elvégzése

Elvárásaink:

  • Java / Spring, REST, GIT SQL erős ismerete
  • Tapasztalat Spring JPA-val
  • Tapasztalat fejlesztői tesztek írásában
  • Messaging Queue ismeret
  • Középfokú angol és magyar nyelvtudás
  • Probléma megoldó attitűd
  • Jó kommunikációs készség

 Előny:

  • Agilis fejlesztési módszertan (SCRUM) ismerete
  • Tapasztalat a következő területeken: big data, Camunda, SAP, Angular

Amit kínálunk:

  • Multinacionális és modern munkakörnyezetben végezheted a munkádat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és versenyképes szakmai tudás megszerzését
  • Rendszeres belső képzéseket
  • Csapatépítő programokat
  • Dinamikus, nemzetközi csapatot

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Ajánlatkérés

Vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon, vagy töltse ki az alábbi űrlapot, és megkeressük megadott elérhetőségein. Minden kérdésre igyekszünk 1-3 munkanapon belül válaszolni.