Senior Sales Manager

Job title: Senior Sales Manager
Job Type: Teljes munkaidő Szabadúszó
Job Location: Budapest
Level: Senior

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több, mint két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban. Célunk, hogy 25 éven belül – friss, fejlődő technológiák szakértőjeként – a legnagyobb, független, magyar szoftverfejlesztő céggé váljunk.

munkakörbe, ha az alábbi leírásban magadra ismersz.

Új kollégánk fő feladata lesz egyedi nagyvállalati szoftverfejlesztési szolgáltatások és projektek értékesítése Magyarországon és külföldön egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő értékesítési célokat, elsősorban a hazai piacon.
  • A legmodernebb szoftverfejlesztési technológiák megismerésének lehetőségét.
  • Teljesíthető és reális jutalék feltételeket.
  • Vidám, fiatalos sales és fejlesztői csapatot.
  • Munkakörhöz kapcsolódó eszközöket (telefon, notebook).
  • Céges gépjármű használatot, magán célú felhasználásra is.
  • Heti több nap home office lehetőséget.

Főbb feladatok:

  • Új, potenciális partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése, szerződéskötés.
  • Ajánlatok és szerződések kidolgozása, lezárása.
  • Ügyfél igények feltérképezése, megértése, szoros együttműködés a megvalósító szakmai csapattal az értékesítés különböző fázisaiban.
  • Kiemelt üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás, kereskedelmi szerződések folyamatos megújítása, új keretmegállapodások megkötése.
  • Meglévő ügyfélkörben történő portfólió bővítés.
  • Ügyfél prezentációk és demók elkészítése.
  • Ügyfél oldali üzleti megoldások kidolgozásának támogatása, cégünk szolgáltatás portfóliója alapján.
  • A vezetéssel való szoros együttműködés, CRM riporting.
  • Tenderek kidolgozása, együttműködve a szakmai oldallal.

Elvárásaink:

  • Legalább 5 éves nagyvállalati értékesítési tapasztalat (IT területen vagy technológiai szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat előny)
  • Hosszú értékesítési ciklusú, komplex műszaki termékek/megoldások direkt értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Élő kapcsolatrendszer IT, telekommunikációs, pénzügyi és agrár területeken.
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (előny az IT affinitás).
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás.

Amennyiben magadra ismertél a fenti leírásban, ne habozz és küldd el önéletrajzod vagy szakmai profilod elérhetőségeiddel a következő címre: job@itware.hu.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Ajánlatkérés

Vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon, vagy töltse ki az alábbi űrlapot, és megkeressük megadott elérhetőségein. Minden kérdésre igyekszünk 1-3 munkanapon belül válaszolni.